TELEFON0(332) 249 9696
EMAİLinfo@as-nakliyat.com
ÇALIŞMA SAATLERİ8.00 - 19.00
FİYAT TEKLİFİ ALINIZ
Img

AS NAKLİYAT.İÇ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 1974 yılında kurulmuş ve Nakliye sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşunun ardından yaşanan ekonomik krizlere ve sektördeki büyük rekabete rağmen büyümesini sürdürmüştür. Şirket yöneticilerinin izlediği doğru ekonomik politikalar ve müşteri memnuniyetine bağlı esnek çalışma sistemi, AS NAKLİYAT İÇ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. ‘nin günümüzde bölgesel bir güç olmasını sağlamıştır. İç Anadolu bölgesindeki en büyük nakliye firmalarından bir tanesidir.

AS NAKLİYAT İÇ ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. bu sektörde, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Şirketimiz Müşteri ve çalışan memnuniyetinin şirketleri başarıya götüren en önemli unsurlardan olduğunu bilmekte ve memnuniyet seviyesini en üst düzeyde tutmaya çalışmaktadır.

Sektörel gelişme ve yenilikleri yakından takip eden firmamız kaliteli insan kaynağı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilerimiz talep ettiği takdirde araçlarımıza yüklettikleri yük için sigorta yaptırılır. Sigortanın nakliye sektöründeki öneminin farkındayız. Güvenlik ve hızın önemli olduğu bugünün taşıma hizmetlerinde trafik kuralları içerisinde malı en hızlı ve en güvenli şekilde teslim noktasına ulaştırma gayreti içindeyiz.

Img

Dünyanın önemli ticaret merkezlerinde kendi organizasyonlarıyla müşterisine hızlı, güvenilir, kaliteli ve kârlı lojistik hizmeti sağlayan öncü lojistik kuruluşu olmak.

Img

Ticaret yapan firmalara beklentilerinin üzerinde çok çeşitli taşıma hizmeti sunan, ülkesine ve topluma katkı sağlayan öncü bir lojistik kuruluş olmak.

REFERANSLAR